Agenda Bao Trieu / Blijd

Oktober,
2017
Oktober 2017
Zon Maa Din Woe Don Vri Zat
1 Sunday, 1 October 2017 2 Monday, 2 October 2017 3 Tuesday, 3 October 2017 4 Wednesday, 4 October 2017 5 Thursday, 5 October 2017 6 Friday, 6 October 2017 7 Saturday, 7 October 2017
8 Sunday, 8 October 2017 9 Monday, 9 October 2017 10 Tuesday, 10 October 2017 11 Wednesday, 11 October 2017 12 Thursday, 12 October 2017 13 Friday, 13 October 2017 14 Saturday, 14 October 2017
15 Sunday, 15 October 2017 16 Monday, 16 October 2017 17 Tuesday, 17 October 2017 18 Wednesday, 18 October 2017 19 Thursday, 19 October 2017 20 Friday, 20 October 2017 21 Saturday, 21 October 2017
22 Sunday, 22 October 2017 23 Monday, 23 October 2017 24 Tuesday, 24 October 2017 25 Wednesday, 25 October 2017 26 Thursday, 26 October 2017 27 Friday, 27 October 2017 28 Saturday, 28 October 2017
29 Sunday, 29 October 2017 30 Monday, 30 October 2017 31 Tuesday, 31 October 2017 1 2 3 4

Kalender

September 2018
Z M D W D V Z
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Oktober 2018
Z M D W D V Z
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Binnenkort

do sept 20 @12:50 - 13:50
Introductie Kung Fu voor Rebound
za sept 22 @11:00 - 16:00
Drakendans & Demo bij Chinese Dag GCI
ma sept 24 @12:50 - 13:50
Introductie Kung Fu voor Rebound
di sept 25 @18:00 - 19:00
Nieuwe cursus Taijiquan / Start met GRATIS PROEFLES
do sept 27 @12:50 - 13:50
Introductie Kung Fu voor Rebound
vr sept 28
Leeuwendans bij opening VIRAG Boutique
ma okt 01 @12:50 - 13:50
Introductie Kung Fu voor Rebound
ma okt 01 @16:00 - 16:45
Cursus Kleine Draakjes Kung Fu
di okt 02 @18:00 - 19:00
Nieuwe cursus Taijiquan / Start met GRATIS PROEFLES
do okt 04 @12:50 - 13:50
Introductie Kung Fu voor Rebound
  • Volg ons :

    facebook youtube


     

  • Meld je aan voor onze nieuwsbrief :

    Spreuk BTB