Agenda Bao Trieu / Blijd

September,
2017
September 2017
Zon Maa Din Woe Don Vri Zat
27 28 29 30 31 1 Friday, 1 September 2017 2 Saturday, 2 September 2017
3 Sunday, 3 September 2017 4 Monday, 4 September 2017 5 Tuesday, 5 September 2017 6 Wednesday, 6 September 2017 7 Thursday, 7 September 2017 8 Friday, 8 September 2017 9 Saturday, 9 September 2017
10 Sunday, 10 September 2017 11 Monday, 11 September 2017 12 Tuesday, 12 September 2017 13 Wednesday, 13 September 2017 14 Thursday, 14 September 2017 15 Friday, 15 September 2017 16 Saturday, 16 September 2017
17 Sunday, 17 September 2017 18 Monday, 18 September 2017 19 Tuesday, 19 September 2017 20 Wednesday, 20 September 2017 21 Thursday, 21 September 2017 22 Friday, 22 September 2017 23 Saturday, 23 September 2017
24 Sunday, 24 September 2017 25 Monday, 25 September 2017 26 Tuesday, 26 September 2017 27 Wednesday, 27 September 2017 28 Thursday, 28 September 2017 29 Friday, 29 September 2017 30 Saturday, 30 September 2017

Kalender

April 2018
Z M D W D V Z
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Mei 2018
Z M D W D V Z
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Binnenkort

vr apr 27
Geen les ivm Koningsdag
za mei 05 @09:00 -
Workshop Taiji op Bevrijdingsfestival
ma mei 07 @16:00 - 16:45
Cursus Kleine Draakjes Kung Fu
ma mei 14 @16:00 - 16:45
Cursus Kleine Draakjes Kung Fu
  • Volg ons :

    facebook youtube


     

  • Meld je aan voor onze nieuwsbrief :

Spreuk BTB