Agenda Bao Trieu / Blijd

Oktober,
2019
Oktober 2019
Zon Maa Din Woe Don Vri Zat
29 30 1 Tuesday, 1 October 2019 2 Wednesday, 2 October 2019 3 Thursday, 3 October 2019 4 Friday, 4 October 2019 5 Saturday, 5 October 2019
6 Sunday, 6 October 2019 7 Monday, 7 October 2019 8 Tuesday, 8 October 2019 9 Wednesday, 9 October 2019 10 Thursday, 10 October 2019 11 Friday, 11 October 2019 12 Saturday, 12 October 2019
13 Sunday, 13 October 2019 14 Monday, 14 October 2019 15 Tuesday, 15 October 2019 16 Wednesday, 16 October 2019 17 Thursday, 17 October 2019 18 Friday, 18 October 2019 19 Saturday, 19 October 2019
20 Sunday, 20 October 2019 21 Monday, 21 October 2019 22 Tuesday, 22 October 2019 23 Wednesday, 23 October 2019 24 Thursday, 24 October 2019 25 Friday, 25 October 2019 26 Saturday, 26 October 2019
27 Sunday, 27 October 2019 28 Monday, 28 October 2019 29 Tuesday, 29 October 2019 30 Wednesday, 30 October 2019 31 Thursday, 31 October 2019 1 2

Kalender

Januari 2020
Z M D W D V Z
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Februari 2020
Z M D W D V Z
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29

Binnenkort

di jan 21 @18:00 - 19:00
Cursus Taiji Waaier 46 Chen stijl
do jan 23 @18:00 - 19:00
Cursus Taijiquan 43 Yang stijl
za jan 25 @12:00 - 13:00
Viering Chinees Nieuwjaar - Forum Groningen
za jan 25 @18:00 - 20:00
Chinees Nieuwjaar 2020 - Diner
ma jan 27
***OPTIE: Leeuwendans bij Jack Casino Groningen
ma jan 27 @22:00 -
BTB Drakendans bij Premiere Minh Vu
di jan 28 @18:00 - 19:00
Cursus Taiji Waaier 46 Chen stijl
do jan 30 @18:00 - 19:00
Cursus Taijiquan 43 Yang stijl
di feb 04 @18:00 - 19:00
Cursus Taiji Waaier 46 Chen stijl
do feb 06 @18:00 - 19:00
Cursus Taijiquan 43 Yang stijl
  • Volg ons :

    facebook youtube


     

  • Meld je aan voor onze nieuwsbrief :

    Spreuk BTB