Agenda Bao Trieu / Blijd

Februari,
2020
Februari 2020
Zon Maa Din Woe Don Vri Zat
26 27 28 29 30 31 1 Saturday, 1 February 2020
2 Sunday, 2 February 2020 3 Monday, 3 February 2020 4 Tuesday, 4 February 2020 5 Wednesday, 5 February 2020 6 Thursday, 6 February 2020 7 Friday, 7 February 2020 8 Saturday, 8 February 2020
9 Sunday, 9 February 2020 10 Monday, 10 February 2020 11 Tuesday, 11 February 2020 12 Wednesday, 12 February 2020 13 Thursday, 13 February 2020 14 Friday, 14 February 2020 15 Saturday, 15 February 2020
16 Sunday, 16 February 2020 17 Monday, 17 February 2020 18 Tuesday, 18 February 2020 19 Wednesday, 19 February 2020 20 Thursday, 20 February 2020 21 Friday, 21 February 2020 22 Saturday, 22 February 2020
23 Sunday, 23 February 2020 24 Monday, 24 February 2020 25 Tuesday, 25 February 2020 26 Wednesday, 26 February 2020 27 Thursday, 27 February 2020 28 Friday, 28 February 2020 29 Saturday, 29 February 2020

Kalender

September 2020
Z M D W D V Z
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Oktober 2020
Z M D W D V Z
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Binnenkort

di sept 29 @18:00 - 19:00
Cursus Taiji Rechtzwaard
do okt 01 @18:00 - 19:00
Cursus Taiji Yang-stijl 43 (vervolg)
vr okt 02 @12:15 - 13:45
Keuzevak Kung Fu / Wushu St Michaelschool
za okt 03
***Drakendans Budo Gala Oberhausen
di okt 06 @18:00 - 19:00
Cursus Taiji Rechtzwaard
do okt 08 @18:00 - 19:00
Cursus Taiji Yang-stijl 43 (vervolg)
vr okt 09 @12:15 - 13:45
Keuzevak Kung Fu / Wushu St Michaelschool
di okt 13 @18:00 - 19:00
Cursus Taiji Rechtzwaard
do okt 15 @18:00 - 19:00
Cursus Taiji Yang-stijl 43 (vervolg)
di okt 20 @18:00 - 19:00
Cursus Taiji Rechtzwaard
  • Volg ons :

    facebook youtube


     

  • Meld je aan voor onze nieuwsbrief :

    Spreuk BTB