Agenda Bao Trieu / Blijd

September,
2017
September 2017
Zon Maa Din Woe Don Vri Zat
27 28 29 30 31 1 Friday, 1 September 2017 2 Saturday, 2 September 2017
3 Sunday, 3 September 2017 4 Monday, 4 September 2017 5 Tuesday, 5 September 2017 6 Wednesday, 6 September 2017 7 Thursday, 7 September 2017 8 Friday, 8 September 2017 9 Saturday, 9 September 2017
10 Sunday, 10 September 2017 11 Monday, 11 September 2017 12 Tuesday, 12 September 2017 13 Wednesday, 13 September 2017 14 Thursday, 14 September 2017 15 Friday, 15 September 2017 16 Saturday, 16 September 2017
17 Sunday, 17 September 2017 18 Monday, 18 September 2017 19 Tuesday, 19 September 2017 20 Wednesday, 20 September 2017 21 Thursday, 21 September 2017 22 Friday, 22 September 2017 23 Saturday, 23 September 2017
24 Sunday, 24 September 2017 25 Monday, 25 September 2017 26 Tuesday, 26 September 2017 27 Wednesday, 27 September 2017 28 Thursday, 28 September 2017 29 Friday, 29 September 2017 30 Saturday, 30 September 2017

Kalender

Maart 2019
Z M D W D V Z
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
April 2019
Z M D W D V Z
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Binnenkort

zo mrt 24 @17:00 - 18:00
ZUMBA bij Bao Trieu! 5x op zondag
ma mrt 25 @13:35 - 14:35
Intro Kung Fu voor Rebound
ma mrt 25 @16:00 - 16:45
Cursus Kleine Draakjes Kung Fu
di mrt 26 @18:00 - 19:00
Cursus Taijiquan - Yangstijl 24
do mrt 28 @13:35 - 14:35
Intro Kung Fu voor Rebound
do mrt 28 @18:00 - 19:00
Cursus Taijiquan - Yangstijl 43
za mrt 30 @12:00 - 17:00
BTB 40 jaar: Wushu Workshops Jade Xu en David Torok
zo mrt 31 @13:00 - 15:00
BTB 40 jaar: Wushu Workshops Jade Xu en David Torok
zo mrt 31 @16:00 - 18:00
BTB 40 jaar: lezingen Martial Arts Groningen
zo mrt 31 @17:00 - 18:00
ZUMBA bij Bao Trieu! 5x op zondag
  • Volg ons :

    facebook youtube


     

  • Meld je aan voor onze nieuwsbrief :

    Spreuk BTB