Agenda Bao Trieu / Blijd

Oktober,
2017
Oktober 2017
Zon Maa Din Woe Don Vri Zat
1 Sunday, 1 October 2017 2 Monday, 2 October 2017 3 Tuesday, 3 October 2017 4 Wednesday, 4 October 2017 5 Thursday, 5 October 2017 6 Friday, 6 October 2017 7 Saturday, 7 October 2017
8 Sunday, 8 October 2017 9 Monday, 9 October 2017 10 Tuesday, 10 October 2017 11 Wednesday, 11 October 2017 12 Thursday, 12 October 2017 13 Friday, 13 October 2017 14 Saturday, 14 October 2017
15 Sunday, 15 October 2017 16 Monday, 16 October 2017 17 Tuesday, 17 October 2017 18 Wednesday, 18 October 2017 19 Thursday, 19 October 2017 20 Friday, 20 October 2017 21 Saturday, 21 October 2017
22 Sunday, 22 October 2017 23 Monday, 23 October 2017 24 Tuesday, 24 October 2017 25 Wednesday, 25 October 2017 26 Thursday, 26 October 2017 27 Friday, 27 October 2017 28 Saturday, 28 October 2017
29 Sunday, 29 October 2017 30 Monday, 30 October 2017 31 Tuesday, 31 October 2017 1 2 3 4

Kalender

Februari 2019
Z M D W D V Z
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28
Maart 2019
Z M D W D V Z
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Binnenkort

do feb 21 @18:00 - 19:00
Cursus Taijiquan - Yangstijl 43
za feb 23 @14:00 - 16:00
Gezamenlijke Bokstraining BTB - Hong Ying
ma feb 25 @16:00 - 16:45
Cursus Kleine Draakjes Kung Fu
di feb 26 @18:00 - 19:00
Cursus Taijiquan - Yangstijl 24
do feb 28 @18:00 - 19:00
Cursus Taijiquan - Yangstijl 43
ma mrt 04 @16:00 - 16:45
Cursus Kleine Draakjes Kung Fu
di mrt 05 @18:00 - 19:00
Cursus Taijiquan - Yangstijl 24
do mrt 07 @18:00 - 19:00
Cursus Taijiquan - Yangstijl 43
zo mrt 10 @11:00 - 15:30
Shoubo & Shuai Jiao Stage
zo mrt 10 @17:00 - 18:00
ZUMBA bij Bao Trieu! 5x op zondag
  • Volg ons :

    facebook youtube


     

  • Meld je aan voor onze nieuwsbrief :

    Spreuk BTB