Agenda Bao Trieu / Blijd

November,
2017
November 2017
Zon Maa Din Woe Don Vri Zat
29 30 31 1 Wednesday, 1 November 2017 2 Thursday, 2 November 2017 3 Friday, 3 November 2017 4 Saturday, 4 November 2017
5 Sunday, 5 November 2017 6 Monday, 6 November 2017 7 Tuesday, 7 November 2017 8 Wednesday, 8 November 2017 9 Thursday, 9 November 2017 10 Friday, 10 November 2017 11 Saturday, 11 November 2017
12 Sunday, 12 November 2017 13 Monday, 13 November 2017 14 Tuesday, 14 November 2017 15 Wednesday, 15 November 2017 16 Thursday, 16 November 2017 17 Friday, 17 November 2017 18 Saturday, 18 November 2017
19 Sunday, 19 November 2017 20 Monday, 20 November 2017 21 Tuesday, 21 November 2017 22 Wednesday, 22 November 2017 23 Thursday, 23 November 2017 24 Friday, 24 November 2017 25 Saturday, 25 November 2017
26 Sunday, 26 November 2017 27 Monday, 27 November 2017 28 Tuesday, 28 November 2017 29 Wednesday, 29 November 2017 30 Thursday, 30 November 2017 1 2

Kalender

Februari 2019
Z M D W D V Z
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28
Maart 2019
Z M D W D V Z
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Binnenkort

ma feb 18
BTB Demo Holland Casino Groningen
ma feb 18 @16:00 - 16:45
Cursus Kleine Draakjes Kung Fu
di feb 19 @18:00 - 19:00
Cursus Taijiquan - Yangstijl 24
do feb 21 @18:00 - 19:00
Cursus Taijiquan - Yangstijl 43
za feb 23 @14:00 - 16:00
Gezamenlijke Bokstraining BTB - Hong Ying
ma feb 25 @16:00 - 16:45
Cursus Kleine Draakjes Kung Fu
di feb 26 @18:00 - 19:00
Cursus Taijiquan - Yangstijl 24
do feb 28 @18:00 - 19:00
Cursus Taijiquan - Yangstijl 43
ma mrt 04 @16:00 - 16:45
Cursus Kleine Draakjes Kung Fu
di mrt 05 @18:00 - 19:00
Cursus Taijiquan - Yangstijl 24
  • Volg ons :

    facebook youtube


     

  • Meld je aan voor onze nieuwsbrief :

    Spreuk BTB