Agenda Bao Trieu / Blijd

April,
2018
April 2018
Mei
Zon Maa Din Woe Don Vri Zat
1 Sunday, 1 April 2018 2 Monday, 2 April 2018 3 Tuesday, 3 April 2018 4 Wednesday, 4 April 2018 5 Thursday, 5 April 2018 6 Friday, 6 April 2018 7 Saturday, 7 April 2018
8 Sunday, 8 April 2018 9 Monday, 9 April 2018 10 Tuesday, 10 April 2018 11 Wednesday, 11 April 2018 12 Thursday, 12 April 2018 13 Friday, 13 April 2018 14 Saturday, 14 April 2018
15 Sunday, 15 April 2018 16 Monday, 16 April 2018 17 Tuesday, 17 April 2018 18 Wednesday, 18 April 2018 19 Thursday, 19 April 2018 20 Friday, 20 April 2018 21 Saturday, 21 April 2018
22 Sunday, 22 April 2018 23 Monday, 23 April 2018 24 Tuesday, 24 April 2018 25 Wednesday, 25 April 2018 26 Thursday, 26 April 2018 27 Friday, 27 April 2018 28 Saturday, 28 April 2018
29 Sunday, 29 April 2018 30 Monday, 30 April 2018 1 2 3 4 5

Kalender

Maart 2019
Z M D W D V Z
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
April 2019
Z M D W D V Z
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Binnenkort

di mrt 19 @18:00 - 19:00
Cursus Taijiquan - Yangstijl 24
wo mrt 20
GEEN LES ivm verkiezingen
do mrt 21 @13:35 - 14:35
Intro Kung Fu voor Rebound
do mrt 21 @18:00 - 19:00
Cursus Taijiquan - Yangstijl 43
zo mrt 24 @17:00 - 18:00
ZUMBA bij Bao Trieu! 5x op zondag
ma mrt 25 @13:35 - 14:35
Intro Kung Fu voor Rebound
ma mrt 25 @16:00 - 16:45
Cursus Kleine Draakjes Kung Fu
di mrt 26 @18:00 - 19:00
Cursus Taijiquan - Yangstijl 24
do mrt 28 @13:35 - 14:35
Intro Kung Fu voor Rebound
do mrt 28 @18:00 - 19:00
Cursus Taijiquan - Yangstijl 43
  • Volg ons :

    facebook youtube


     

  • Meld je aan voor onze nieuwsbrief :

    Spreuk BTB